Glet Knauf fasada

Shitet nga: Glet 08 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm lyerjen e banesave hymjeve dhe lokaleve
Komplet renovim
045632994
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim