Gur Punues

Shitet nga: bajram 10 Qer 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm me gur edhe pllaka guri bejm shitjen dhe montimin e tyre.punoj kamina,grilla
rrath .dekorojm muret mbrenda dhe jasht.fontana varreza e gjtha llojet e punimeve me gur.ju mirpresim ne nr 044290021 ose 049290021.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim