INSTALUES I UJIT DHE KOMPLETIMI I BANJOS

Shitet nga: sefa 20 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
BÊJMÊ INSTALIMIN E UJIT,KANALIZIMIT,IZOLIMIN,VENDOSJEN E KERAMIKÊS DHE MONTIMIN E SANITARIS ME NJÊ PÊRVOJÊ 30 VJEQARE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim