INSTALUES I UJIT DHE KOMPLETIMI I BANJOS

Shitet nga: sefa 11 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
BÊJMÊ INSTALIMIN E BANJOVE,NE UJÊ KANALIZIM DHE KERAMIK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim