Instalim ujit izolime pllaka sanitari

Shitet nga: burimi 27 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kryejm keto pun instalimin eujit izolim qeramik si dhe montimin e sanitaris numri kontaktus 044 734481 si dhe 049 826 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim