Instalime Elektrike EFSA GROUP

Shitet nga: Feim 28 Qer 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
EFSA GROUP bejm Projektimin , instalimin e rrymes elektrike neper objekte te larta, lokale dhe shtepi private ne ter teritorin e KOSOVES . . Me nje staf t kualifikuar dhe efikas ne pun gjithashtu bejm riparimin e prishjeve dhe montimin llusterave,lledave, interfonave rrufepritseve etj.Me nje qmim te arsyeshum ne treg ju mirpret me respekt ,EFSA GROUP nr; 044-049-200 081 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim