Instalime Elektrike

Shitet nga: Artiing 03 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Instalime Projektime Mirmbajtje te rrjetit elektrik ne objekte te uleta dhe te larta mjafton te na telefononi


ë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim