Instalime te Ujit dhe Kanalizimit. "ARTIing"

Shitet nga: Veton 12 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Të ndëruar kosumator ju njoftojmë rrethë shërbimeve të cilai jua ofron ndërmarrja jonë.


Ne jemi një ndërmarrje e vogël me një staf profesional
në instalime të ujit dhe kanalizimit nga fillimi në shtrirjen gypave deri në finalizim të punimeve si vendosjen e orendive të ndryshme sanitare.


Konsumator të nderuar presim nga ju qe të na kontaktoni nuk do të zhgenjeheni,
Me respekt,
NPSH - ARTIing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim