Instalues i ujësjellsir dhe montimin e REZERVARV..

Shitet nga: sefa 26 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
BÊJMÊ INSTALIMIN E BANJOVE ME UJÊ,KANALIZIM,IZOLIM DHE MONTIME TÊ SANITARIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim