Instalues i ujësjellsir dhe montimin e REZERVARV..

Shitet nga: sefa 14 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë instalime,rregullime dhe merimetime të banjos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim