Instalues i ujësjellsir dhe montimin e REZERVARVE

Shitet nga: sefa 12 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
INSTALUES I UJIT DHE KSNALIZIMIT ,SI DHE KOMPLETIMI I BANJOVE ME SANITARI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim