KËRKOHEN 2 SHOFER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 23 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkohen 2 Shofer për Vozitjen e Kamionave në Relacione të gjata


-Te jete fleksibil ne orar,
-Te disponoj patente Klasi C1E,CE,
-Përparësi vozitesit me eksperienc pune,
-Preferohen kandidat nga Kosova,Shqiperi dhe Maqedoni

CV-ne mund ta dergoni në e-mail: leonora.g@europrinty.net
ose ne njerën ne pikat e Europrinty SH.P.K

Tel: 049-505-710 ose 049-556-000

Afati për aplikim: 31.03.2015


Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim