KËRKOJ PUNË NË FURRË BUKE

Shitet nga: Jeton 01 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj te punoj ne furre buke ne Prishtine.
Kam punuar me par ne furre dhe e njoh kete zanat,
me detajisht mund te kontaktojm ne email-in tim:
toni-19@hotmail.com
ose ne nr e tel:
+386 49 225 705 (viber)

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim