Kêrkoj frizere me pervoj pune

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qender estetike dhe relaxi zmajra 24 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj frizere me pervoj pune te interesuarat te kontaktojnë në nr 044 638 997 ose në qendren estetike Zmajara i cili gjendet ne Rr.Bajram Kelmendi te 4 llullat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim