Kêrkoj puntor per call center

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hotigroup 04 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Hotigroup tanimë edhe ne kosovë,hap konkurs per 15vene pune te interesuarit duhet te ken njohuri te gjuhes Gjermane dhe pervoj pune, do te ken rrog baz dhe provizion,më hollsisht na kontaktoni newww.hotigroup.de/buero.ht oseEmail. e.hoti-gruppe@web.de. tel:+49 176 86341609 Gjermani+ viber ne kosovë +37744421857 (kosovë)+Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim