Kërkoj kujdestare per nje foshnje 9muja

Shitet nga: zoja 10 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje kujdestare per nje femij 10 muaj edhe per punet rreth shtpis kushtet jan paga eshte 150 euro 6 dit ne jav pun diten e pushimit qe vejn ne pun esht 5 euro,cigare nuk duhet te pi te ket njohuri me fmei dhe e afer me femi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim