Kërkoj partner për hapjen e nji CALL CENTER

Shitet nga: Gëzimi 07 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkoj partner i cili posedon kompjutorët dhe inventarin për Call center. Unë posedoj lokalin i cili ka 160 m2 të cilin do te kemi në disponim.Lokali është i ndërtuar në vitin 2014 dhe i pa shfrutzuar gjermëtani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim