Kërkojmë dy puntore

Shitet nga: musa 06 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë dy punëtore për zona rurale, punë fshati- bujqësie.
Mosha e preferuar 35 - 50 vjeqare, për më shumë- fillimisht përgjigjem me shkrim, pastaj përzgjidhja dhe marrëveshja përfundimtare me dokumentet të rregullta bëhet në Prishtinë.
Femrat mund të jenë vajza të pa martuara, gra të divorcuara, apo të veja. Ato nuk duhet të kenë obligime familjare si fëmijë etj.
Kërkesa ime është shumë serioze- luteni mos të lajmërohen ato që bëjnë shaka se nuk u përgjigjem dhe nuk kemi kohë për shaka- me respket, Musa
P.S.
Numri i telefonit që është lartë nuk është i sakt, numrin mund ta merrni vetëm pas njohjes reciproke dhe seriozitetit në kërkim të punës!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim