Kërkojm trajnere te gjuhës gjermane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINGUA KOSOVA SHPK 07 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Qendra shkollore për mësim dhe certifikim të gjuhëve të huaja - Prishtinë

OFERTË PËR PUNËSIM

Qendra shkollore për mësim dhe certifikim të gjuhëve të huaja, Lingua kërkon pesë trajnere për të ligjëruar lëndën e mësimit të gjuhës gjermane në nivelet ekzistuese.
Kushtet për punë:
Fakulteti i gjuhës gjermane
Përvojë pedagogjike në arsim
Aftësi kreative dhe këmbëngulës në arritjen e rezultateve të punës

Të interesuarit për punësim mund të lajmërohen në këtë numër të telefonit:........................ ose në E-mail adresë: ................................


Me respekt!
Stafi i qendrës Lingua
Prishtinë, 30.09.2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim