Kërkojm trajnere te gjuhës gjermane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINGUA KOSOVA SHPK 07 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Qendra shkollore për mësim dhe certifikim të gjuhëve të huaja

OFERTË PËR PUNËSIM

Qendra shkollore për mësim dhe certifikim të gjuhëve të huaja Lingua kërkon pesë trajnere për të ligjëruar lëndën e mësimit të gjuhës gjermane në nivelet ekzistuese.
Kushtet për punë:
Fakulteti i gjuhës gjermane
Përvojë pedagogjike në arsim
Aftësi kreative dhe këmbëngulës në arritjen e rezultateve të punës

Të interesuarit për punësim mund të lajmërohen në këtë numër të telefonit:044/842068 ose në E-mail adresë: blerinaosmani@hotmail.com


Me respekt!
Stafi i qendrës Lingua
Prishtinë, 07.04.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim