KASTRATI :Punojm Fasada,Ngjyr, Glet, Mallter

Shitet nga: Sabri 17 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Nese doni ndertimin apo izolimin e shtepive te juaj atëhere per ju perkujdeset N.N .Kastrati
N.N.Kastrati me qmime te volitshme dhe me punime te kualiteti te lart .
Njëheri N.N.Kastrati është firma e besnikris dhe perkushtmëri te lart ndaj klijentëve,për më shumë njohuri rreth N.N Kastrati telefononi ne numër te telefonit 044-159 148 ose 049-446-073 qe gjithmon jan te hapur per ju ju mirpresim
Me respekt N.N Kastrati. po ashty mund te na gjeni edhe ne FB https://www.facebook.com/pages/NN-Kastrati/910281935659621?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim