KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe ..

Shitet nga: ceramica center shpk 01 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejm montimin e keramikav shkallve granit mermer izolim te banjov si dhe montimin e laminatit punojm edhe me kompenzim qmimi per meter katror te keramikes 3euro . shkallve 5 euro lanimatit 1euro me konpenzim shkon tjeter qmim punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshme bejm dizajne te ndryshme mbi 100 modele te ndryshme ju beni zgjedhjen smibas deshires tuaj
nr per kontakt 044 965 938 049 461531 FURNIZIM ME KERAMIK ITALIANE- MONTIM PROFESIONAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim