KERKOJ PUNE

Shitet nga: zana 06 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kERKOJ PUNE SI NDIHMES RETH FEMIJEVE OSE PLEQEVE ,JAME 60 VJEQE DHE KAME PERVOJ NE KETO PUNE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim