KERKOJM 7 PUNTORE FEMRA AGJENTE Marketingu

Shitet nga: zyre 04 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj puntore per zyre dhe per teren ne prishtin mundesisht te jen nga prishtina
jemi kompani marketingu dhe na duhen puntore per teren dhe zyre
kushti kryesor eshte te jet kumunikativ me klient
mosha 20 dej ne 37 vjet
orari i thirrjev 10 mengjes dej ne 8 mramjes
kush eshte i inetresum kontaktoni 049 10 65 50 : 045 92 96 47
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim