KERKOJM PUNETORE!!!!!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TAVERNA GJAKOVE 16 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Taverna Gjakova" Restauranti do te hapet se shpejti ne Qender te Prishtines:

Per kete qellim kerkojme punnetore per:

Skarist (Mashkull)

Shankist/e (Meshkuj dhe femra)

Kamarier (Mashkull)

Ndihmes Kuzhiniere (Femer)

Numrat kontaktues:

044 257675

045 389367

049 167724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim