KONKURS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ESTILO 01 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
SALLONI ESTILLO PRANON DY PRAKTIKANTE (NXëNSE )ME MUNDESI AVANSIMI DHE ARRITJE NE PROFESIONALIZEM PER KUJDES NDAJ KLIENTëVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim