KRYJM PUNE ME KOMPENZIM ME AUTOMJETE DHE MATERJ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 11 Qer 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYJEM KETO PUNE

BEJM RENOVIMINE BANESAVE SHTEPIJAVE SI DHE LOKALEVE TERMOIZOLIMIN E TYRE MBREND A DHE JASHTE SI DHE TE GJITHA DEKORIMET NGA GIPSI STIROPORI KNAUFI

LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim