Kamariere,kuzhinier,

Shitet nga: lindi 04 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkohen kamariere dhe kuzhinier me pervoje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim