Kerkoi ni punetore per perkujdesje te ni plake d..

Shitet nga: islam 05 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi ni punetore per pune shtepije dhe perkujdesje te nje plake ne Bardhosh,
paga mujore 150 euro.

Te interesuarat munt te kontaktojne ne tel. 044-186255 apo ne vajber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim