Kerkoi pun si shofer Brenda dhe jasht kosoves po..

Shitet nga: Mentori 28 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi pun si vozites posedoi kategorin B mund te vozis brenda dhe jasht kosoves neper ter evropen dhe me lart simbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim