Kerkoi pune

Shitet nga: pronare 25 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi pune per mirmbajtjen e baneses.per kujdesje te femijeve si dhe ndonje te moshuare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim