Kerkoj 1 kamarjere dhe 1 shankiste.

Shitet nga: kafe bar Picasso 22 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kafe bar pikasso me lokacion ne dardani ne rrugen bill klinton hap konkurs per 2 puntore nje kamariere dhe nje shankiste .kamarjera duhet te ket prevoj edhe me akullore .per me shum kontaktoni numrin 044 888 375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim