Kerkoj 2 puntor dhe 2 nxenesa per Auto Ngjyrosje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Ngjyrosje 04 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj 2 puntor per auto ngjyrosje me pervoje pune.
Po ashtu kerkoj edhe 2 nxenesa qe jane te interesuar te punojne ne Auto Ngjyrosje.

Preferohet te jete banor i Prishtines ose rrethines se saj.

Mosha e preferume 16-28.


Te interesuarit le te kontaktojne ne njerin prej numrave te telefonit:

044 167616

049 330335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim