Kerkoj Punëtore

Shitet nga: uniteti 12 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë punëtore në butik i cili gjendet në Prishtinë.
Duhet të ketë përvoj pune,të jetë komunikative.
Duhet të jetë nga Prishtina,dhe të mos ketë obligime të tjera.

Për info . lajmrohuni në nr. +37745/510/488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim