Kerkoj Pune

Shitet nga: dem gashi 05 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pune si shofer bageri kam pervoj pume 10 vite punoj me bager skip valak pirun si dhe te gjitha llojet e kamionave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim