Kerkoj Pune

Shitet nga: Bujar 11 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj te punoj ne Prishtine nese eshte e mundur,me Profesion jam Infermier Zanat te cilin e kam ushtruar per 10 vite me radhe aktualisht jam i pa Pune,mundem te punoj ne ndonje klinike private apo Shteterore nese me jepet munesia por mundem te kujdesem edhe per ndonje te moshuar duke i sherbyer me dhenjen e mjekimit sipas keshilles se Mjekut apo ne kryerjen e Masazheve te ndryshme nese ka nevoje,Ju garantoj se ne kryerjen e punes qe me ngarkohet jam mjaft korrekt dhe mundem te punoj edhe me orare te zgjatura kur eshte nevoja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim