Kerkoj Puntore Frizere dhe Nxense

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni i Bukuris New Image 13 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
-Ofroj pune per 2 Frizere me profesion qe kane pervoj pune, pagesa sipas marrveshjes, po ashtu kerkoj edhe nxenese.
-Te gjithe te interesuarat mundeni te na kontaktoni ne numrat e telefonit
-kontakti: 044419882, 049272959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim