Kerkoj dy shankiste( banakiere) dhe dy kamarjere

Shitet nga: vera 07 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkojm dy shankiste dhe dy kamarjere
me pervoj pune per embeltore orari i punes 8 ore
paga sipas marrveshjes e mire. lokali gjendet ne
prishtine.Te interesuarat te lajmrohen ne tel. ose
viber ne nr: 044835 485.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim