Kerkoj grimere dhe frizere

Shitet nga: ardita 09 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj grimere dhe frizere me pervoje pune per pune ne nje sallon te madh ondulimi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim