Kerkoj kamarjer me pervoje pune

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: restorant familjar 13 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkohen 2(dy) kamarjer me pervoje pune.
Kushtet primare:
-njohuri te gjuhes angleze (se paku te kete aftesi komunikimi)
-mosha 25-35 vjeç
-te jete serioz ne pune, dhe
-te kete njohuri per llojet dhe sherbimin e verave.
Te interesuarit te dergojne CV ne: info.restaurantdrini@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim