Kerkoj kujdestare per femi

Shitet nga: Besa 28 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkojm kujdestare per djalit ton mosha e djalit osht 2 Vjet e 7 muaj gjindem ne prishtin mbrapa teatrit urari i punes prej ores 09/18 dhe 6 dit pun ni dit gjat javes pushim per ma shum informata lajmrohumi ne tel 044815244 , mundeni me thirr prej ores 9 deri ora 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim