Kerkoj mekanik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto servis 22 Shk 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj nje mekani me diplom dhe ndihmes mekanik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim