Kerkoj pun

Shitet nga: perparim 25 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun jom mjeshter iknaufit dhe amstrangut per me shum info thirr tel : 049629523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim