Kerkoj pun ne prishtin si kamarjer dhe si puntor

Shitet nga: perparim 28 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun si kamarjer ose ndonje pun tjeter per mashum info thirr tel 049629523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim