Kerkoj pun si frizer per meshkuj

Shitet nga: Agon 18 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si frizer per meshkuj kam pervoj pune te gjat , kam punuar edhe jasht vendit praktiken kam kryer ne gjermani per info mund te me kontaktoni ne numrin 049715525 si dhe viber/ wahtsapp ne +4915210543477 :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim