Kerkoj pun

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fatlum 30 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun ne ndonji mishtore apo me naj restorant ku bahet pun me mish profesjoni kasap vullneti i mir per me punu ne mishtore djal zerjoz dhe i punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim