Kerkoj pune

Shitet nga: Bujari Term 09 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
urgjent kerkoj pune .kam provoj me kamiona dhe pirunar.jam kryefamiljar i 7 antarve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim