Kerkoj pune

Shitet nga: Mergim 02 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun me orar te plot si KAMARJER,SHANKIST si dhe SHOFER kam patent shoferin me kategori C1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim