Kerkoj punetor per autolarje!!

Shitet nga: Arian 27 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj punetor per autolarje! Personi duhet te kete pervoje ne fushen perkatese dhe te kete patente shoferi! Te interesuarit mund te lajmerohen ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim