Kerkoj punetor

Shitet nga: Lori 09 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje agjent te shitjes per territorin e rrafshit te Kosoves per kozmetik. Personi duhet te jete i afte dhe i shkathet. Duhet te posedoj patent shofer!! Te lajmrohet ne numrat e tel: 049812233 dhe 049586759 per te lene takim per interviste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim